Romantické filmy – nejlepší romantické filmy v roce 2022

Někteří milovníci filmů i profesionální filmoví kritici zastávají přesvědčení, že romantické filmy jsou otřepané dojáky. Filmové žebříčky těch nejlepších snímků ovšem svědčí o opaku. Romantické komedie i dramata obsazují první příčky nejoblíbenějších filmů vůbec. Slavní herci a herečky jako Audrey Hepburn, Julia Roberts či Tom Hanks se ve své filmové kariéře podíleli na tvorbě známých snímků, které zaujímají speciální místa v srdcích mnoha z nás. Jaké jsou top romantické filmy v roce 2022?

Kde sledovat filmy online zdarma? Jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších streamovacích služeb je Bombuj.tv. Bombuj nabízí téměř všechny tituly ve více verzích. Uživatel si tak může vybrat verzi s titulky, s českým dabingem či v původním znění.

Pokud uživatel nenajde hledaný film na této stránce, může vyzkoušet další weby určené pro sledování filmů. Mezi tyto weby patří například Sledujufilmy.cz, kde je také možné sledovat romantické filmy online. Kromě filmů je tu možné sledovat i seriály, stejně tak jako na Bombuj.

Databáze Sledujufilmy je aktualizována každý den, a tak je na webu možné kromě známých klasik najít i ty největší novinky. Velmi oblíbená bývala stránka Topserialy, která již ale bohužel ukončila svou činnost. Některé filmy zdarma jsou ke stažení i na YouTube. Stahování z YouTube je navíc jednoduché.

Všechny top romantické filmy jsou k nalezení i na placených platformách, mezi které patří především známý Netflix. Je možné vyzkoušet si předplatné na jeden měsíc zdarma a ujistit se, že Netflix bude uživateli vyhovovat.

Alternativou je placená videotéka HBO GO, která umožňuje sledovat široké spektrum pořadů v HD kvalitě v originálním znění i s českým dabingem. Další možností je zkusit digitální televizi O2 TV.

A jaké romantické filmy je na všech těchto stránkách možné najít? Následující seznam filmů nabízí ty nejlepší hvězdně obsazené snímky podle známých filmových databází ČSFD a IMBd, které lze sledovat nejen například při vyhlášení chřipkových prázdnin.

Netlix je možné předplatit si na jeden měsíc zdarma.

Forrest Gump (1994)

Kdo by neznal slavný film Forrest Gump? Tento obyčejný chlapík s IQ 70 má již od narození neobvyklý život, na který z velké většiny aplikuje moudra svojí maminky. Kromě zkušenosti s peklem vietnamské války se Forrest potkává s významnými historickými osobnostmi a na vlastní kůži prožívá významné události.

Jeho život ovlivnila nejen jeho milovaná maminka, ale i Bubba, jeho přítel z vojny, a také Jenny. Tato Forrestova kamarádka z dětství je pro něj i jeho láskou na věky. Kouzelné pouto Forresta k Jenny a dalším pro něj důležitým osobám bude diváka provázet celým filmem.

Na známé filmové stránce csfd.cz obsadil tento velkolepý snímek první místo v kategorii nejoblíbenější film a druhé místo v kategorii nejlepší film. Kromě romantického nádechu tohoto filmu se jedná také o drama a komedii zároveň. Divák se může tak těšit na chvilky plné smíchu, ale i slz a dojetí.

Hodnocení na ČSFD: 94 %
Hodnocení na IMBd: 8,8/10

Prázdniny v Římě (1953)

Americká romantická klasika natočená v italské metropoli s hvězdným obsazením – to jsou Prázdniny v Římě. Hollywoodské hvězdy Gregory Peck a Audrey Hepburn v něm ztvárnily postavy amerického novináře Joea a mladičké princezny Anny.

Následnici trůnu přestávají bavit její povinnosti, a tak se při státní návštěvě Říma rozhodne utéct od života královské dcery. V poznávání ulic krásného hlavního města Itálie mladé princezně pomůže právě Joe. Film Prázdniny v Římě byl nominován na deset Oscarů a Audrey Hepburn získala Oscara za svou hlavní roli.

Vtipné a veselé scény podtrhnuté šibalským humorem a rozvernou osobností princezny Anny se prokládají s nádhernými záběry italských uliček, které přímo nabádají k jejich poznávání.

Originální název: Roman Holiday
Hodnocení na ČSFD: 88 %
Hodnocení na IMBd: 8/10

 Vtipné a veselé scény podtrhnuté šibalským humorem a rozvernou osobností princezny Anny.
Vtipné a veselé scény podtrhnuté šibalským humorem a rozvernou osobností princezny Anny.

Láska nebeská (2003)

Láska nebeská, v originálním znění Love Actually, patří mezi krásné vánoční romantické filmy. Jedná se opět o hvězdně obsazený filmový snímek, který může v hlavních rolích nabídnout například Alana Rickmana, Hugha Granta či Keiru Knightley. Jaká je synopse tohoto skvěle hodnoceného filmu?

V předvánočním Londýně se setká a zaplete hned několik milostných historek dohromady. Divák dostane možnost podívat se za dveře života nově jmenovaného ministerského předsedy, chlapce, který se zakoukal do dívky ve škole či stárnoucí rokové hvězdy. A jak skončí osud spisovatele, který odjíždí do jižní Francie vypsat se z bolavého srdce?

Zajímavě propletené životní příběhy a osobnosti, které vyvrcholí na Štědrý večer, jsou po celou dobu provázené osobitým britským humorem. Mezi další vánoční romantické filmy patří například česká pohádka Tři oříšky pro Popelku, veselá komedie Last Christmas nebo americká romantika v podobě filmu Princezna z cukrárny.

Originální název: Love Actually
Hodnocení na ČSFD: 86 %
Hodnocení na IMBd: 7,6/10

Lepší už to nebude (1997)

Romantická komedie s hvězdou v hlavní roli, která divákům dává možnost nakouknout do života člověka s duševní poruchou. To je film s Jackem Nicholsonem, který v roce 1997 vstoupil na obrazovky televizí pod názvem Lepší už to nebude.

Jack Nicholson, jeden z nejoblíbenějších herců vůbec, proslavil filmy jako je Osvícení či Přelet nad kukaččím hnízdem. Jaká je jeho role v této romantické komedii? Melvin Udall je úspěšným spisovatelem kýčovitých románků, který trpí obsedantně kompulsivní poruchou. Žije sám a s rád znepříjemňuje život všem v jeho okolí.

Jeho oblíbenou obětí je jeho soused Simon. Ten je umělcem a vlastní psa, kterého Melvin nesnáší. Melvinovy poznámky schytává i číšnice Carol, která ho ovšem umí pěkně usadit. Najdou si k sobě Carol s Melvinem nakonec cestu?

Originální název: As Good as It Gets
Hodnocení na ČSFD: 85 %
Hodnocení na IMBd: 7,7/10

Titanic (1997)

Kdo by neznal Titanic? Často označován jako nejromantičtější film všech dob, tento snímek dokáže dojmout všechny generace. Slavná zápletka o lásce, kdy se chudý Jack zamiluje do krásné aristokratky Rose, získala řadu ocenění, včetně rekordních 11 Oscarů.

Svobodomyslný mladík Jack a bohatá Rose spolu na lodi prožili ty nejkrásnější momenty. Ovšem pak nastala ona osudná noc, kdy obrovský a nepotopitelný Titanic narazil do ledovce v Severním moři. Jak obstojí láska dvou hlavních postav v situaci, ve které jde doslova o život ?

TIP: Titanic je stejně jako mnoho jiných filmů ke stažení i na Ulož.to. Zde je možné stáhnout si i oblíbenou hudbu či audioknihy zdarma (a to i audioknihy pro děti).

Hodnocení na ČSFD: 85 %
Hodnocení na IMBd: 7,8/10

Titanic je často označován jako nejromantičtější film všech dob.
Titanic je často označován jako nejromantičtější film všech dob.

Amélie z Montmartru (2001)

Amélie je francouzská romantická komedie z roku 2001, v níž ztvárnila hlavní roli Audrey Tautou. Snímek je vyobrazením moderního pařížského života zasazeného do čtvrti Montmartr, který se stal jedním z největších mezinárodních úspěchů francouzského filmu.

Film vypráví příběh plaché servírky, která se rozhodne změnit životy lidí kolem ní k lepšímu a zároveň se postavit čelem vlastnímu problému s izolací. Amélie jednoho dne objeví ve svém bytě poklad v podobě staré krabice s památkami na dětství bývalého nájemníka.

Amélie se rozhodne doručit tuto krabici jejímu majiteli. Ve svém novém životním údělu potká nového muže, Nina. Pomůže Nino Amélii rozšifrovat tajemné zprávy, které krabice skrývá?

Originální název: Le Fabuleux Destin d’Amélie Poulain
Hodnocení na ČSFD: 85 %
Hodnocení na IMBd: 8,3/10

50/50 (2011)

Adam Lerner (Joseph Gordon-Levitt) je mladý novinář ze Seattlu. Má přítelkyni Rachel, kterou jeho nejlepší přítel a spolupracovník Kyle (Seth Rogen) nemá zrovna v lásce. Poté, co se Adam rozhodne jít k doktorovi kvůli silným bolestem v zádech, je mu diagnostikován nádor v páteři. Adam musí podstoupit chemoterapii.

Film zobrazuje, jak se hlavní hrdina a jeho okolí s touto osudnou zprávou vypořádává a o tom, jak se svou zákeřnou nemocí Adam bojuje. Kdo čeká dojemné drama, bude překvapen, s jakou nadsázkou tento snímek o rakovině pojednává.

Hodnocení na ČSFD: 81 %
Hodnocení na IMBd: 7,6/10

Dlouhá cesta (2002)

Dlouhá cesta je americký romantický film natočený podle stejnojmenného bestselleru úspěšného amerického spisovatele Nicholase Sparkse. Ve filmu se potkají dva mladí lidé, jejichž povahy nejsou zcela kompatibilní. Ale jak se říká, opaky se přitahují.

Jamie, konzervativní dcera pastora baptistické církve, je slušně vychovaná a vážná dívka. Landon je naopak svobodomyslný a neukázněný mladík. Spolužáci se Jamie za zády posmívají, Landon je zase oblíbencem kolektivu. Přesto se jednoho dne osudy těchto dvou mladých lidí protnou.

Originální název: A Walk to Remember
Hodnocení na ČSFD: 73 %
Hodnocení na IMBd: 7,4/10

Než jsem tě poznala (2016)

Než jsem tě poznala je romantické drama z roku 2016, inspirované knihou autorky Jojo Moyes stejnojmenného názvu. Filmové hvězdy Emilia Clarke (známá ze seriálu Hra o trůnyy) a Sam Claflin, kerý ve filmu hraje postavu Willa, se zde setkají v hlavních rolích.

Film se odehrává ve Velké Británii a byl natočen na různých historických místech po celé zemi. Hlavní postava Lousie pracuje v bistru a má přítele Patricka, kterého nemiluje. Will zase ztratil chuť do života, který se mu nyní zdá zbytečný.

Život, který měl předtím, se již nikdy nevrátí. Kvůli autonehodě je totiž Will upoután na vozíček. Louise a Will jsou jako dva opačné konce spektra, osud je ovšem přesto svede dohromady. Jak tohle dopadne?

Originální název: Me Before You
Hodnocení na ČSFD: 80 %
Hodnocení na IMBd: 7,4/10

 Než jsem tě poznala je romantické drama z roku 2016, inspirované knihou autorky Jojo Moyes.
Než jsem tě poznala je romantické drama z roku 2016, inspirované knihou autorky Jojo Moyes.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Další romantické drama založené na stejnojmenném románu, nyní od Johna Greena. Hazel je šestnáctiletou pacientkou, která bojuje s rakovinou. Její rodiče, které Hazel miluje, ale občas s nimi trpí, ji donutí navštěvovat podpůrnou skupinu. V této skupině se setká s dalším pacientem, Gusem.

Hazel a Guse kromě boje s nemocí spojuje jejich humor a láska ke knihám. Není proto divu, že se do sebe zamilují. Postupem času je začnou prostupovat obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů. Porazí společně Hazel a Gus zákeřnou nemoc?

Originální název: The Fault in Our Stars
Hodnocení na ČSFD: 77 %
Hodnocení na IMBd: 7,7/10

Kráska a zvíře (2017)

Mezi top romantické filmy patří i Kráska a zvíře. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní obludné zvíře. Tuto animovanou pohádku zná snad každý. Co ale hraná adaptace této klasiky?

Emma Watson v roli Krásky v zámku nejprve trpí. Strach je na místě – zámku panuje ono hrůzu nahánějící zvíře. Postupně se ale spřátelí se služebnictvem a začne odhalovat přívětivou duši zvířete. Je vůbec možné, aby se tato bystrá a krásná žena zamilovala do obludy, která ji uvěznila?

Originální název: Beauty and the Beast
Hodnocení na ČSFD: 72 %
Hodnocení na IMBd: 7,1/10

Pretty Woman (1990)

Hlavní postavy této romantiky zastupují hvězdy Julia Roberts a Richard Gere. Místo kapesníčků na brečení je čas uvařit si večeři a užít si tuto veselou klasiku. Snímek měl být původně temným příběhem o prostitutkách a třídních problémech v Los Angeles.

Nakonec se z filmu vyklubala romantická komedie, která sklidila velký úspěch. Prostitutka Vivian se seznámí s bohatým Edwardem, od kterého obdrží zajímavou nabídku. Jak se změní život Vivian po tom, co do něj vstoupí tento tajemný miliardář?

Hodnocení na ČSFD: 78 %
Hodnocení na IMBd: 7/10

Zápisník jedné lásky (2004)

Zápisník jedné lásky se zajisté objeví v každém seznamu zahrnující top romantické filmy. O hvězdné obsazení se v hlavních rolích postarali Rachel McAdams a Ryan Gosling. Tito dva hrají ve filmu mladý pár, který se do sebe zamiluje během 40. let 20. století.

Ocitáme se v současnosti, kdy jejich příběh vypráví postarší muž jedné z dalších pacientek v pečovatelském domě. Diváci tohoto romantického dramatu sledují život dvou lidí ve 40. letech pocházejících z naprosto odlišného prostředí, kteří spolu musí čelit hned několika překážkám.

Originální název: The Notebook
Hodnocení na ČSFD: 83 %
Hodnocení na IMBd: 7,8/10

 O hvězdné obsazení se v hlavních rolích postarali Rachel McAdams a Ryan Gosling.
O hvězdné obsazení se v hlavních rolích postarali Rachel McAdams a Ryan Gosling.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Milovníci známé herečky Audrey Hepburn nebudou zklamaní ani touto romantickou klasikou. Hepburn se v tomto snímku ocitá v roli Holly Golightly, naivní a excentrické ženy kavárenské společnosti. Tato role je obecně považována za jednu z nejznámějších rolí této herečky.

Snímek vypráví o mladé a půvabné dívce Holly, která v New Yorku sní o skvělé budoucnosti. Holly má hned několik stálých pánských obdivovatelů, z jejichž „příspěvků“ si může dovolit cestu taxíkem a elegantní oblečení. Její snění naruší seznámení se spisovatelem Paulem, který se nastěhuje do domu, kde Holly bydlí.

Originální název: Breakfast at Tiffany’s
Hodnocení na ČSFD: 82 %
Hodnocení na IMBd: 7,7/10

500 dní se Summer

Tom je vyučeným architektem, ale pracuje jako reklamní textař. Je to romantik, který celý život hledá dívku svých snů. Summer je jeho nová kolegyně, která v pravou lásku nevěří. Její sarkastický humor a záliba v hudbě ovšem Tomovi zcela učaruje.

Jak již název filmu napovídá, divák bude mít možnost sledovat, jak Tom vnímal 500 dní, které se Summer strávil. Tato nekonvenční komedie skrývá mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Je načase udělat si palačinky, sednout si k televizi a vychutnat si tento originální příběh.

Originální název: (500) Days of Summer
Hodnocení na ČSFD: 79 %
Hodnocení na IMBd: 7,7/10

50x a stále poprvé (2004)

Tato komedie s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore v hlavních rolích zajisté každého rozesměje. Henry je ošetřovatelem arktických vodních zvířat na Havaji. Sní o tom, že se jednoho dne vypraví na Aljašku, a tak u něj vážný vztah nepřipadá v úvahu. Jednoho dne ale v místní kavárně potká krásnou Lucy.

Henry se rozhodne zkusit své štěstí a dá se s Lucy do řeči. Zajímavá konverzace a šarm této mladé dívky přesvědčí Henryho, aby si s Lucy sjednal další schůzku. Tam ale zjistí, že Lucy netuší, kdo Henry je.

Jaký důvod se skrývá za tím, že si Lucy nic nepamatuje? Je to vtip, přetvářka, anebo se za tím vším skrývá něco víc?

Originální název: 50 First Dates
Hodnocení na ČSFD: 73 %
Hodnocení na IMBd: 6,8/10

Hříšný tanec (1987)

Kdo by neznal hlášku „Baby nebude sedět v koutě?“ Milovníky hudby a tance zajisté potěší stará dobrá klasika v podobě Hříšného tance. Legendární Patrick Swayze v roli tanečního instruktora Johnnyho se seznámí s Frances, které se přezdívá Baby.

Protože se taneční partnerka Johnnyho nemůže zúčastnit plánovaného vystoupení, Baby se rozhodne pomoci. Díky intenzivním tréninkům se Baby seznámí s rytmy tance, který si zamiluje. Její rodina ovšem patří do konzervativního kruhu, který tanec považuje za hříšný.

Je vůbec možné, aby mezi Baby a jejím tanečním instruktorem vzniklo i romantické pouto?

Originální název: Dirty Dancing
Hodnocení na ČSFD: 76 %
Hodnocení na IMBd: 7/10

 Kdo by neznal hlášku "Baby nebude sedět v koutě?"
Kdo by neznal hlášku „Baby nebude sedět v koutě?“

Pomáda (1978)

John Travolta a Olivia Newton-John jsou hlavní tváře tohoto známého muzikálu. Tato dvojice se stala idoly tehdejší mladé generace. Film je z roku 1978, ale jeho soundtrack a písničky jako Summer Night jsou slavné ještě dnes.

Danny Zucco se po letních prázdninách opět setkává se svými kamarády a vypráví jim svůj milostný příběh z léta. Nová žákyně Sandy si také prožila letní románek a je překvapená, že ve škole potkává i Dannyho. Danny už ale není ten milý gentleman, za kterého ho měla.

Mezi další romantické muzikály patří například La La Land, Mamma Mia! nebo známý český film Rebelové.

Originální název: Grease
Hodnocení na ČSFD: 82 %
Hodnocení na IMBd: 7,2/10

Marley a já (2008)

Marley a já je perfektní rodinnou komedií pro všechny milovníky zvířátek. Jennifer Aniston, kterou proslavil zejména americký sitcom Přátelé, je zde v roli Jenny Grogan. Jenny a její manžel John (Owen Wilson) se rozhodnou přestěhovat se na Floridu a pořídit si roztomilého labradora Marleyho.

Z Marleyho se ovšem brzy vyklube pěkné číslo. Film sleduje život manželského páru, který se potýká s otázkami dětí, kariéry a priorit. Popisuje také každodenní soužití s Marleym, který se okamžitě stal součástí rodiny, a který Jenny a Johnovi často připomíná, že život je jedna velká zábava.

Jennifer Aniston se objevuje v dalších romantických komediích, mezi které patří Objekt mé touhy, Až tak moc tě nežere či Zkus mě rozesmát.

Originální název: Marley & Me
Hodnocení na ČSFD: 76 %
Hodnocení na IMBd: 7,1/10

Terapie láskou (2012)

Terapie láskou zachází do témat mentálních poruch a duševního zdraví. Tento dvouhodinový film z roku 2012 se pyšní osmi nominacemi na Oscara a čtyřmi nominacemi na Zlatý Glóbus. V hlavních rolích hrají Bradley Cooper, a Jennifer Lawrence.

Pat je učitelem dějepisu, kterému se obrátil život na ruby. Přišel totiž úplně o všechno – o svou práci, dům i manželku. Kvůli psychické krizi nakonec skončí v psychiatrické léčebně. Po návratu je odhodlán dát svůj život opět do pořádku. V tom mu chce pomoci záhadná dívka Tiffany, která sama trpí depresí.

Originální název: Silver Linings Playbook
Hodnocení na ČSFD: 73 %
Hodnocení na IMBd: 7,7/10

Notting Hill (1999)

Notting Hill jednoznačně patří mezi ty nejlepší romantické filmy. Anna Scott je slavná hollywoodská herečka, která přijela do Londýna na premiéru svého nového filmu. Williama nedávno opustila jeho žena a jediné, co mu teď zbývá, je jeho spolubydlící Spike a jeho malá prodejna knih v londýnské čtvrti Notting Hill.

Anna a William jsou ze zcela odlišných světů, ale přeci se potkají. Stane se tak, když Anna incognito zavítá do Williamova obchodu. Může mít vůbec známá a obdivovaná Anna o nesmělého Williama zájem?

Hodnocení na ČSFD: 74 %
Hodnocení na IMBd: 7,1/10

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Čtyřicetiletý Cal má všechno, co by muž v jeho věku mohl chtít. Kromě práce a domu má po boku manželku, se kterou je ženatý už skoro 25 let. Ta mu ale jednoho dne zničehonic poví, že jej podvádí s jeho kolegou. Cal má tak najednou život naruby a žádost o rozvod na krku.

Cal se ocitá ve světě nezadaných, který je plný nových seznamování a randění. Jenže tohle všechno Cal už dávno zapomněl. Naštěstí si ho vezme na starost mladý a pohledný Jacob, který mu pomůže dát se zase dohromady.

Ve filmu se opět střetají příběhy několika lidí, jejichž osudy se vzájemně protnou. Jestli někdo hledá vtipnou romantickou komedii s hvězdným obsazením, tento film jej určitě nezklame.

Originální název: Crazy, Stupid, Love.
Hodnocení na ČSFD: 77 %
Hodnocení na IMBd: 7,4/10

 Ve filmu se střetají příběhy několika lidí, jejichž osudy se vzájemně protnou.
Ve filmu se střetají příběhy několika lidí, jejichž osudy se vzájemně protnou.

S láskou, Rosie (2014)

Rosie a Alex se znají už odmala. Sdílejí spolu všechny své zážitky, první lásky a spoustu dalšího. Jak to ale v životě bývá, i toto přátelství projde zatěžkávací zkouškou. Cesty těchto dvou kamarádů se rozdělí, když Alex odjede studovat na univerzitu do Bostonu a Rosie zůstává v Dublinu.

Příběh sleduje životy dvou lidí, jejichž přátelství trvá od nepaměti. Oba se potýkají s bláznivými momenty a aférami, ale i povinnostmi a závazky. Najdou si k sobě zpátky cestu i přesto, že mezi nimi leží půl světa?

Originální název: Love, Rosie
Hodnocení na ČSFD: 77 %
Hodnocení na IMBd: 7,2/10

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Lásky jedné plavovlásky je český černobílý film režiséra Miloše Formana. Byl nominován na Oscara a Zlatý glóbus za nejlepší cizojazyčný film. Hlavní hrdinkou filmu je mladá dělnice z malého města Andula, jejíž postavu ve filmu ztvárnila Hana Brejchová.

Andula je nezkušená mladá blondýnka, která se lehce nechá ošálit mužským šarmem a lichotkami. Stejně jako její vrstevnice, i ona touží najít velkou lásku. Na zábavě se seznámí s klavíristou Mildou, který vypadá na toho pravého. Po společné noci se za svou novou láskou vypraví do Prahy. Tam zjistí, že je všechno jinak.

Hodnocení na ČSFD: 83 %
Hodnocení na IMBd: 7,6/10

Půlnoc v Paříži (2011)

Gil (Owen Wilson) je spisovatelem, který miluje Paříž. Sní o tom, že se sem po svatbě se svou manželkou Inez (Rachel McAdams) přestěhuje. Materialisticky založená Inez ovšem nesdílí romantickou představu svého manžela.

Když sem pár před svou svatbou přijede s rodiči budoucí nevěsty, půlnoční zážitky Gilovi odhalí Paříž ve světle, v jakém ji ještě nezná. Gil je nucen postavit se čelem všem nedostatkům, které má jeho vztah s Inez. Zdá se, že jejich životní cíle jsou najednou ještě odlišnější, než kdy předtím.

Originální název: Midnight in Paris
Hodnocení na ČSFD: 76 %
Hodnocení na IMBd: 7,7/10

Copyright © 2022 Webrangers.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang